Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah
  • Praha 3
  • Čistá trojka
  • Mobilní rozhlas
  • Antigraffity program
  • Trhy na Jiřáku
  • Pravidla podporovaného bydlení

Oblast 2 - východní Žižkov 

 

POŘADÍ NÁZEV HLASY ADRESA DŮVOD NOMINACE
1. ZkusNosítko.cz 119 Biskupcova 1643/37 Perfektní servis, skvělý sortiment, milý personál. - Protože je tam velmi milá a ochotná obsluha, která svůj obor zná a umí vždy velmi dobře poradit s výběrem.
2. Lahůdky Ohrada  104 Koněvova 1715/128 Kvalita, osobní přístup, držáci. - Vždy čerstvé a vynikající chlebíčky i saláty. - Noční otevírací doba, cyber produkty. - Vše čerstvé, vonící a super obsluha. - Vždy udělají radost, každou denní či noční hodinu. - Vynikající lahůdky a vždy čerstvé pečivo. Skvělá je otevírací doba. Škoda, že takových klasických provozů už není na Žižkově víc. - Otevírací doba, vajíčkový a hermelínový salát, stoický přístup prodavaček. - Denní nabídka hotového jídla, které vám tu ohřejí,  též nabídka smažených jídel, salátů, chlebíčků, zákusků.... vše čerstvé a chutné a velmi milá obsluha.
3. Botanika - Květinářství, doplňky, workshopy 78 Koněvova 1627/179 Vždy krásné květiny, kytice, doplňky. Moc milé dámy, které ochotně poradí či uváží květiny. - Je krásný, pořádají také workshopy, skvělý servis a osobní přístup.
4. Skořepa Viktor - železářství 47 Koněvova 1842/131 Do tohoto obchodu nemusím jít s přesným seznamem co potřebuji. Stačí vysvětlit co chci udělat/opravit, případně ukázat nákres, pán za pultem poradí, řekne "toto ano, toto ne", vybere materiál, vysvětlí, dá cenné rady a ještě se dá se mnou do řeči. Za mě tento obchod patří mezi ty nejlepší na P /|| . Doporučuji! - Ať zde, nebo na předchozí adrese, uměli vždy dobře poradit ve věcech kutilských projektů. Vždy měli potřebné zboží a neváhali neznalému rozmluvit koupi čehokoliv nelogického. Excelentní snaha vyhovět přání. zákazníků.Excelentní snaha vyhovět přání zákazníků. - Nejlepší sortiment, nejlepší obsluha.
“-Víte, proč máme otevřeno v sobotu?
-Ne.
-Protože nikdy nevíte, kdy se to po*ere.”
5. Project FOX 44 Koněvova 2597/215 (boční vchod) Nejlepší káva, kávová zrna, kafe s sebou a koláče. Skvělá atmosféra a moc milí baristé a majitel, kteří vždycky rádi poradí a prohodí slovo. - Skvělá káva, milá obsluha, příjemné prostředí.
6. - 7. Papírnictví Petruška 30 Koněvova 1927/126 Široký sortiment, mají vše na co si vzpomenete. Ochotná paní majitelka.  S dětmi to tam milujeme (i když tam radši chodím bez nich...). Poradí a mají spoustu tvořivých materiálů. - Příjemná obsluha a skvělá paní majitelka, se kterou se člověk vždycky zapovídá :). Seženete tu vše potřebné, chození sem je návykové! :) - Vždy milá a vstřícná obsluha. Seženu vše i s vysvětlením. - Skvělá obsluha, velký výběr. - Velký výběr, dlouhá otvírací doba, a hlavně: bez výjimky vždy milá a ochotná obsluha!
6. - 7. Sladká tečka 30 Biskupcova 1718/40 Karamelové větrníky, kynuté koláče, věnečky, Red velvet dort a makronky.
8.  Zooaqua 20 Koněvova 1735/170 Velký výběr a příjemný personál. Mají přehled o zboží pro mazlíčky.
9. Atelier Kytice 16 Koněvova 1815/148 Veliký výběr, hezké kytice. Vždy domluva, když něco "není". Druhý den je to k dispozici. Velice ochotná obsluha.
10. Eso Market 15 Koněvova 2399/184 Mají otevřeno každý den a mají pestrý sortiment.
11. Hudební nástroje Harfa 11 Koněvova 1603/142 Personál, sortiment, půvab malého krámku plného věcí. - Obchod má prima majitele, vždy mi pomůže radou a Sedlák, kterého má v mmj. v nabídce mi vždy zvedne náladu. - Personál, vizáž, ochota,  nádhera.
12.  Mini Market- Potraviny 5 Koněvova 2414/153 Pan prodavač i jeho žena jsou moc milí.
Login