Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah
  • Praha 3
  • Čistá trojka
  • Mobilní rozhlas
  • Antigraffity program
  • Trhy na Jiřáku
  • Pravidla podporovaného bydlení

C. KŘIŽOVATKA DOMAŽLICKÁ/ŽEROTÍNOVA

 

1. Nelibí se mi, že by se měla zrušit parkovací místa, v teto lokalitě, pokud přijedete po 17hodine, se nedá zaparkovat a ještě by jste chtěli místa ubírat? To myslíte vážně???

2.           Nevidím důvod rušit parkovací stáni kvůli kontejnerům. Hned v ulici Domažlická je spousta volného prostoru na chodníku mezi ohrádkami na stromy. V ulici Žerotínova je také místo přímo na širokém chodníku “mezi stromy” namísto nefungujícího trávníku.

3.           Přesouvat cokoliv do vozovky, aby to nepřekáželo chodcům je nesmysl.

4.           Plně podporuji přesun kontejnerů z chodníku do vozovky na tomto i všech ostatních místech, a to i za cenu úbytku parkovacích míst.

5.           Naprosto přehledné!

6.           Kontejnery by mely byt vzdy na ulici, ne na chodniku. Bude tak zajisteno i to, ze je nebude blokovat pro vyvoz auto zaparkovane na zlute care.

7.           Sloupky zamezující parkování v křižovatce na chodníku

8.           Zanechat kontejnery na chodníku ideálně postavit podzemní

9.           Další nesmyslné opatření, které ubere parkovací místa. Parkování pro kola je tam zbytné, nikdo tam pro žádná kola nechodí a nemá proč tam chodit. Přesunem kontejnerů na odpad se docílí častějšího blokování ulice svozovými firmami a zvýšení nepořádku v okolí, kontejnery nezaberou jen jedno parkovací místo, to je zjevné.

10.        Zvážil bych zapuštění kontejnerů do země.

11.        Kontejnery na chodník OPRAVDU nepatří. Pak se tam nedá pořádně projít s kočárkem

12.        Už teď není kde parkovat a kontejnery na velmi širokém chodníku snad nikomu nepřekáží. Dokonce i matky s kočárkem, které často poukazuji na to, ze nemají kudy projít - zde mají dostatek místa.

13.        umístění kontejnerů mimo chodníky je jiště pozitivní, nicméně nelze na úkor parkování. Lze provést nové linie oblouků v křižovatkách a na získaném místě umístit kontejnery. Vyvarujte se instalaci flexi sloupů z plastu! Plast do ulic nepatří!

14.        podzemní kontejnery na odpadky by byly mnohem lepší, jako ty na 98 Jeseniova

15.        Zrušit parkování před školou. Propojit celé náměstí

16.        Zavedla bych zde také podzemní kontejnery. Tyto jsou opravdu nevzhledné.

17.        Zbláznili jste se??? Už takhle není kde zaparkovat, když se někde zavře ulice!

18.        Naprostý souhlas, kontejnery by neměly blokovat vjezd IZS na chodník nebo snížený obrubník pro pohyb lidí na vozíku, nevidomé a další osoby s omezenou mobilitou. Máme to stejně blbě o kousek výš, na křižovatce Přemyslovská x Baranova. Jen ty sloupky, neměly by být také zajížděcí/sklápěcí pro nájezd IZS na chodník? Všimla jsem si, že sanitka se snaží vždy dojet až ke vchodu domu po chodníku, aby byla co nejblíže potřebnému.

19.        Kontejnery pod zem prosím

20.        Děkuji za tento návrh! Kontejnery by se měly ideálně takto přesunout v celé Praze!

21.        Navrhované řešení výrazně zlepší podmínky pro chodce - výborně!

22.        Opět chybí přechody na všech ramenech křižovatky.

23.        Redukce parkovacích stání

24.        Udělat cykloobousmerky

25.        Kontejnery bych presunul pod zem, jako jsou treba u zastavky Olsanske hrbitovy.

26.        Výborně - všechny kontejnery přesunout z chodníku - už takto je složité projít s kočárkem když všude leží bordel.

27.        Zde vždy nepořádek.

28.        Chybi prechody pres Domazlickou.

29.        Tohle místo je opravdu ohyzdné a přesun kontejnerů to může poněkud zlepšit. Ovšemže by byly lepší úplně zapuštěné jako na náměstí Barikád.

30.        Kontejnery do země jako na nám. Barikáda je

31.        V rozích křižovatek zase budou parkovat auta.. nebojte se zúžit hrdlo krizovatky…. Vyvýšit rohy krizovatky do urovne chodniku… nebo bohuzel aspon citybloky aby auta neparkovala v rozích

32.        Vyborna volba, tyhle kontejnery a okolo lezici odpadky na chodnik nepatri.

33.        Odstranění této překážky v pohybu chodců je dobrý nápad.

34.        Vymístění kontejnerů z chodníku je skvělé!

35.        obecně umístění kontejnerů na nejexponovanějších místech je opravdu odporné, nebezpečné a působí jako magnet pro nepořádek , nepříjemné situace ( ideální skrýš útočníka ) za me ideální by byly designove kultivované boxy misto prvního parkovaciho stani jak to člověk vídá ve Vídni například

36.        -

37.        Strasidelne misto, cert vem parkovani, tady se ted neda vubec prechazet a nekdy ani prochazet.

38.        kontejnery mimo chodník jsou super

39.        Kontejnery budou roztahané po vozovce, nikdy je nikdo nevrátí na původní místo

40.        Proč se musí premístit? Ony ty nádoby vadí na chodníku? Proč se neudelají zabudované do země????

41.        Naprosta neschopnost Mesta obstarat casty odvoz a dostatecne mnozstvi kontejneru po okoli. Jinak bydlet v tomto dome tak me teda odpadky pred barakem hodne stvou.

42.        Chybí mi přechody ve všech ramenech křižovatky. Takhle kdykoliv může zemřít. Zejména děti.

43.        Je třeba zakázat jízdu cyklistů po chodnících.

44.        Do parkování pro kola by to chtělo stojany.

45.        Nedávno jsem četl, že by v blízké době měly povinně přibývat kontejnery na staré oblečení. Dlouhodobě mi v naší čtvrti také chybí dostatek kontejnerů na kovy. Bere toto navrhované řešení v úvahu?

46.        Skvělý nápad. Parkování na kola i posun kontejnerů z chodníku vítám

47.        Stávající stav zvyšuje dobu, po kterou se přecházející chodec pohybuje ve vozovce, a tedy dává šanci přijíždějícímu řidiči vozidla na něj zareagovat. Zkracování přechodů dává chodci možnost vstoupit do vozovky bez rozmyslu a je tedy nebezpečnější.

48.        Prosím o zaurgování TSK na rekonstrukci povrchu celé ulice Domažlická. Jde snad o největší tankodrom na Praze 3!

49.        Tohle by snad měla být samozřejmost.

50.        neustálé obcházení kontejnerů na chodníku je nesmyslné

51.        až na to parkování pro kola super, chození zde je tanec mezi odpadky po místech, která na chodníku ještě zbyla mezi porůznu zaparkovanými kontejnery

52.        Již nyní je v lokalitě extrémní nedostatek parkovacích míst. Pohybuji se po daných chodnících denně a nemám pocit, že by mě kontejnery nějak omezovaly. Snížení počtu parkovacích míst je omezení mnohem výraznější.

53.        Bydlím zde a rozhodne nemám pocit, ze by kontejnery překážky chodcům. Postavit je do vozovky považuji za výrazně horší řešení.

54.        NE!

55.        Myslím, že by se tam případně hodil kontejner na oblečení, je to velmi frekventované místo, takže by se lidé nemuseli tahat s věcmi daleko.

56.        Vidim jako nesmyslné ubírat zde parkovací místa.

57.        Podél Žerotínky přechod nebude?!

58.        Ty koše stejně různé jezdí když fouká, takže je to docela jedno. Stání na kola by chtěla i stání pro motorku a tyč pro prodělání kola.

59.        Umístění kontejnerů na odpad směrem do vozovky mohlo být provedeno již dávno. Místa pro parkování bicyklů jsou zbytečná. Obecně úprava není důvodem pro zavedení zóny 30 km/h.

60.        Proč se nevybudují podzemní kontejnery? Proč rušit již takto nevyhovující počet parkovacích míst? Jak myslíte na ty, kteří opravdu auto potřebují. Například když je někdo po operaci a fakt ujde pár kroků, jak to má udělat, když musí k lékaři???? Zavolá na magistrát ať něco uvolní????

61.        všechny kontejnery by měly mít své místo i když tím zanikne jedno parkovací místo

62.        Chodník je dost široký na to, aby se mohl využít jako stanoviště tříděného odpadu. Tříděný odpad se může na chodníku umístit do země.

63.        Ty kontejnery v te silnici už stejne často stojí aspoň třeba částečně nebo jeden z nich… a úbytek parkovacích míst, i když se jedna o jedine, je pro nas místní velmi frustrující zprava. Máme jedine auto, velká rodina a je to opravdu někdy nepříjemné.

64.        Kontejnery pryč z chodníků jsou naprosto boží nápad! Děkuji

65.        Konečně! Je to tady opravdu nechutná barikáda.

66.        Vy, kteří rozhodujete, máte zřejmě parkování vyřešené…..na Žižkově je už nyní parkovacích míst nedostatek…v ul. Jeseniova snížíte rychlost na 30 a tím se sníží /dle vás/ emise výfukových plynů…??? O kolik se zvýší z toho důvodu, že bude daleko více zoufalých řidičů /než nyní/ jezdit a produkovat výfukové plyny a hledat místo na zaparkování, nemluvě o nervozitě z časové náročnosti, což povede k porušování pravidel, třeba té třicítky….nejsem odborník /mám napozorováno z pozice chodce i řidiče/, ale to určitě ani vy ne, dle toho co předvádíte …..podotýkám, že nejsem automobilový maniak a sem voličem pirátů /v 64 letech/…..tedy na komunální úrovni…… už nebudu!!!!!!!!….

67.        Čemu ty kontejnery na chodníku vadí nevím. Vzhledem ke směrům jízdy ve výhledu rozhodně nebrání. Rozhodně to nesmí být na úkor škrtání parkovacích míst.

68.        Udělat vytažené chodníkové plochy, nedělat sloupky. Redukce míst pro auta, výsadba zeleně.

69.        V těchto místech kontejnery chodcům nijak nepřekáží a naopak by překážely ve vozovce

70.        Kontejnery působí jako vozová hradba před auty, což je na Žižkov příhodné.

71.        Je rok 2024, správné řešení je v zemi zahloubený kontejner s vlastním automatickým lisem... Jeďte do Amsterdamu, tam je to naprosto běžná věc už víc jak 20 let. V dnešní době může být online a nejen pro obyvatele, aby věděli, jestli vůbec má smysl s odpadem chodit, neb je plný, ale i pro svoz odpadu, vyjede až když bude třeba 95% kapacity a tím se ušetří

72.        Proč nejsou vyznačené přechody i na ostatních ramenech křižovatky?

73.        Podobná situace je i na křižovatce Domažlické a Roháčovy ul.

74.        Úbytek každého parkovacího místa je problém. Kontejnery zase až tak nepřekáží.

75.        Měly by se pořídit podzemní kontejnery na tříděný odpad

76.        Vše co ubírá parkovací místa je opravdu nepříjemné. Přála bych vám tady bydlet a každý den jezdit 20 minut kolem dokola než někdo vyjede, abyste mohli zaparkovat.

77.        Kontejnery ničemu nevadí, nechápu proč je dávat na silnici. Každý svéprávný člověk je snad umí obejít.

78.        Jako chodce mě nijak kontejnery na chodníku neohrožují ani neomezují. Je to bezpečnější než lézt do silnice.

79.        jen tam chybi prechod

80.        Nejsem si jistá, zdali ty popelnice nejsou moc v krizovatce, ale po pravde mne nenapada jine reseni v tuto chvili, kam jinam je dat, pokud se maji premistit Myslim, ze takto budou trochu branit ve vyhledu ridicum z Jeseniovy ulice co budou odbocovat… na protensi soucasne strane jestli to neni lepsi jak jsou nyni Jinak ostatni plany dobre

81.        Vídám auta jezdit do protisměru

82.        Podobná situace je i na křižovatce Domažlické / Roháčovi

83.        Moc dlouhé přecházení.

84.        V případě vymístění kontejnerů bude potřeba vyřešit propad vozovky v daném místě, včetně opravy chodníku.

85.        Pohyb chodců zde není v poměru s provozem tak velký aby se popelnice museli přesouvat na silnici. Je to zbytečného chodce a nekonformní pro řidiče, kterým to naopak sebere lepší výhled pro bezpečnostní jízdu

86.        Na fotce to vypadá dost hnusně, v reálu to vypadá většinou hůř. Je to dost špinavé místo samo o sobě. Popelnice jsou často nevyvezené, i když tu popeláři blokují provoz kupodivu často. Otázkou je, jestli by se daly popelnice izolovat od chodníku nějakým přístřeškem. Jsem rád, že tu popelnice na tříděný odpad jsou, ale nějak mi přijde, že forma je dost mimo - podobné kontajnery zabírají strašně moc místa, na to kolik pojmou odpadu. To je ale spíš na systémovou změnu třídění odpadu.

87.        Kontejnery do země a prosíme bez flexi sloupků.

88.        Je možné kontejnery zabudovat pod chodník aby okolí působilo upraveneji?

89.        Ne! Proc presouvat kontejnery ktere nikomu prskticky neprekazi na silnici a sebrat parkovaci misto? Nesmysl

90.        Nesouhlasím s přesouváním kontejnerů do prostoru, kde již existují bezproblémová parkovací místa. Projektant tohoto návrhu v oblasti žije, či pouze hledí na imaginární estetiku oblasti? Sáhodlouhé hledání parkovacího místa mi den kazí více, než pohled na čtyří kontejnery posunuté o dva metry do ulice. Nedostatek parkovacích míst se nasčítá a lidé budou nuceni parkovat na každém volném metru, nehledě na chodníky a křižovatky, jako například na Praze 10 před zavedením modrých zón. Takový stav hyzdí prostranství daleko více, než takto kontejnery.

91.        na parkovací místa nešahat. Kontejnery strčte pod zem v chodníku

92.        Současné umístění kontejnerů nepovažuji za problematické.

93.        zabudovaní kontejnerů pod zem tak, jak si prosadil v minulosti jeden místostarosta P3. Obecně se předpokládá, že v Pze budou jen 2 typy kontejnerů, až bude fungovat efektivně třídicí linka

94.        Sloupky jsou dobré, ale nechápu důvod, proč by měly být kontejnery dány do vozovky. Prostor pro auta je daleko více limitován, než prostor pro chodce.

95.        V lokalitě je absolutní nedostatek parkovacích míst, zejména z důvodu krátkodobého parkovani návštěvníků komunitních centra Turkestan. Doporucuji krátkodobé parkovani neumožňovat pro návštěvníky v době mezi 18:00 a 7:00. Úbytek parkovacích míst z důvodu presunu kontejneru na celníci nedoporucuji

96.        Ano prosím, kultivace odpadkových míst je třeba, jedno z toho je, že nestojí na chodníku. Velký palec hore

97.        zbytecne vyhozene dane, lidi maj oci tak at koukaj, vsechno rozkopete a slepci do vasich sloupku jen narazej

98.        Opět ano, podpora přesunu kontejnerů z chodníku, kde překáží a špatí prostředí.

99.        Zapuštěné kontejnery.

100.     Dobrá úprava.

101.     30 ano. Přemístění kontejnerů není vhodné. Chodník je dostatečně široký a parkovací místa moc potřebná.

102.     Zapustit kontejnery pod úroveň chodníku

103.     Všude je té ten samý bordel , výhledu překážejí buď auta buď kontejnery , má se řešit spíš parkování v křižovatce nebo omezení přehledu stojícími kontejnery než omezení rychlosti

104.     Parkovací místa stále ubývají, i rekonstrukcí Hartigovy ul..Již nyní nelze zaparkovat.Nejde je dát pod zem?

105.     Stačil by sjednotit povrch vozovky. Pokud okolní domy neumožňují mít vlastní popelnice na tříděný odpad uvnitř, tento typ popelnice je praktičtější než "hezké" kontejnery pod zemí, do kterých se ni nevejde.

106.     Popelnice zakopat pod zem

107.     Na celej tejto časti je častý problém so smetiakmi na chodníku.

108.     Viděl bych tam podzemní kontejnery namísto mobilních kontejneru

109.     Krátit parkovací místa na Žižkově může chtít jenom úplnej mentál.l

110.     K tomu nemám co dodat. Jako uživatel chodníků velmi uvítám uvolnění prostoru na chodníku přemístěním kontejnerů, které nám dospělým a naši dětem zajistí bezpečný rozhled do ulice/přes ulici.

111.     Vážně si někdo stěžoval na to, že zde nemůže projít? Nebo to je jen vytvořená iluze, která byla i následně komicky zfilmována do promo videa. Musím říct, že český Ryan Gosling fakt pobavil. A ty stání na kola jsou taky super. Kdyby tam aspoň bylo možné třeba parkovat i motorku....

112.     Řešení se mi líbí

113.     Tohle prosím všude.

114.     Super, někde kontejnery opravdu překážejí v průchodu.

115.     Nechutné

116.     Kontejnery na chodníku nikomu nezavazi. To platí pro celou prahu.

117.     Perfektní počin

118.     Kontejnery pod obrubník.

119.     Nemám auto, ale jakýkoliv úbytek parkovacích míst povede podle mého názoru k tomu, že se zvýší počet aut projíždějících ulicemi několikrát kolem dokola a hledajících volné místo.

120.     ?

121.     Parkoviště pro kola je zcela zbytečné, současné řešení je v pořádku, změna není třeba.

122.     alternativou by mohlo být umístění vzhlednějších podzemních kontejnerů?

123.     Popelnice přesunout k Úřadu práce

124.     Kontejnery zapustit do země

125.     Kontejnery na chodníku jsou zlo...

126.     To by bylo skvělé, ještě zajistit, ať na uvolněný roh nezajíždí auta.

 

Login