Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah
  • Praha 3
  • Čistá trojka
  • Mobilní rozhlas
  • Antigraffity program
  • Trhy na Jiřáku
  • Pravidla podporovaného bydlení

Zapojte se

Ankety, možnost navrhnout projekt nebo uspořádat vlastní akci, informace o možnostech dalšího zapojení.

 

Jak na obnovu vašeho vnitrobloku

Přemýšlíte o celkové nebo částečné proměně vašeho vnitrobloku? Přečtěte si informační balíček, který vás v 6 krocích provede celým postupem. Vedle základních praktických informací vám poskytne kontakty na odborníky, informace o dotačních příležitostech i odkazy na další informace.

vnitroblok0

 

 

 CHCI navrhnout projekt - Praha 3 2030

Sbíráme průběžně náměty do Strategického plánu Prahy 3 na období 2021-2030. Máte projekt nebo nápad týkající se rozvoje Prahy 3? Může se stát součástí tohoto plánu. Stačí, když jej popíšete do našeho připraveného formuláře.

vez2030

 

 

chci uspoŘÁDAT AKCI POD OTEVŘENÝM NEBEM

Možná vás napadlo uspořádat v parku za rohem sousedskou snídani, malý koncert nebo výměnu oblečení. 

Příručka Zábory bez zábran vám poslouží jako výchozí orientační rozestník pro to, jak zařídit pro vaši akci zábor. Dá vám tipy, na co je dobré myslet, nastíní možnosti, jak se nechat podpořit a doporučí vhodná prostranství. Je určena zejména lidem, kteří se zajímají o organizaci akcí sousedského či obecně prospěšného nebo charitativního charakteru. A pro ty, které zajímá busking. 

Zabory_š

 

Stálé projekty kde se lze zapojit

Na našem webu Čistá trojka naleznete seznam aktuálních problémů ve veřejném prostrantví MČ. Můžete zde také nahlásit nový problém, na který jste narazili.

Přejít na portál Praha 3

Možná vás napadlo uspořádat v parku za rohem sousedskou snídani, malý koncert nebo výměnu oblečení.  Příručka ZÁBORY BEZ ZÁBRAN vám poslouží jako výchozí orientační rozestník pro to, jak zařídit pro vaši akci zábor. Dá vám tipy, na co je dobré myslet.

Zábory bez zábran

Sbíráme průběžně náměty do Strategického plánu Prahy 3 na období 2021-2030. Máte projekt nebo nápad týkající se rozvoje Prahy 3? Může se stát součástí tohoto plánu. Stačí, když jej popíšete do našeho připraveného formuláře.

Chci navrhnout projekt - PRAHA 3 2030
Login